Etkinlikler

Christian Le Squer Gastronometro’daydı

Ünlü Fransız şef Christian Le Squer Gastronometro’daydı! Gastronometro şeflerine Michelin yıldızlı reçetelerin ayrıntılarını anlattı.

DETAYLAR...

École Hôtelière de Lausanne Gastronometro’daydı

125 senelik İsviçreli École Hôtelière de Lausanne‘ın eğitmenleri Metro Türkiye yöneticilerine iki gün süren bir seminer vermek için Gastronometro’daydı.

DETAYLAR...

2. İstanbul Coğrafi İşaret Zirvesi Gerçekleşti

Bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Coğrafi İşaret Zirvesi 18 Aralık tarihinde Gastronometro’da gerçekleşti. Göz atmak için websitesini ziyaret edin.

DETAYLAR...

Sokak Lezzetlerinin Ünlü İsmi Jay Fai Gastronometro'daydı

Sokak lezzetlerinin ünlü ismi Jay Fai Gastronometro’daydı. Şef Fai sektörün önde gelen isimlerine imza tabaklarından “Drunken Noodles” hazırladı.

DETAYLAR...

Türkiye'nin En Büyük Horeca Buluşması Sirha İstanbul'daydık

Restoran, otel ve yiyecek-içecek sektörünün Türkiye’deki en büyük buluşması Sirha İstanbul’da gastronomiye dair pek çok konu konuşuldu.

DETAYLAR...

Basque Culinary Center Bir Kez Daha Gastronometro'daydı!

Basque Culinary Center platformunun şefleri Luis Arrufat ve Alfredo Taboada, şeflerin katıldığı ileri seviye teknik eğitim programı için Gastronometrodaydı.

DETAYLAR...

Gastronomi Dünyasının Yıldızları Gastromasa'daydı

5.si düzenlenen Gastromasa Gastronomi Konferansı’nın bu seneki teması “ilham” oldu. Etkinliğin detaylarına göz atmak için websitemizi ziyaret edin.

DETAYLAR...

WSET 2. Seviye Şarap Yeterlilik Programı

WSET 2. Seviye Şarap ve Yüksek Alkollü İçkiler Yeterlik Programı hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

DETAYLAR...

WSET 3 İleri Seviye Şarap Yeterlilik Programı

WSET İleri Seviye Şarap ve Yüksek Alkollü İçkiler Yeterlik Programı hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

DETAYLAR...

Bir Dem Hikayesi: Çay

Gastronometro sizi tarihten günümüze sofraların vazgeçilmezi çay ile büyülü bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Etkinliğimiz için biletler tükenmeden yerinizi ayırtın!

DETAYLAR...

Basque Culinary Center Semineri

Ünü sınırları aşan mutfak okulu Basque Culinary Center ile 20-25 Ocak’ta Gastronometro’da buluşuyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın!

DETAYLAR...

Basque Culinary Center Workshop

Gastronomi dünyasına değer ve vizyon katan marka, Basque Culinary Center Gastronometro’ya geliyor. Etkinlik detaylarını incelemek için websitesini ziyaret edin.

DETAYLAR...

WSET 1. Seviye Şarap Yeterlilik Programı

WSET 1. Seviye Şarap ve Yüksek Alkollü İçkiler Yeterlik Programı hakkında ayrıntılı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edin.

DETAYLAR...

Bir Vegan Gurme

Bir Vegan Gurme atölyesi ile Gastronometro sizi modern dokunuşlarla tanıdık lezzetlere imza etmeye davet ediyor. Vegan Atölye için hemen yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Türk Mezeleri

Sofralarımızın baş tacı mezelerle dolu birkaç saat geçirmeye ne dersiniz? Etkinlik detaylarını incelemek için sayfayı ziyaret edin.

DETAYLAR...

Modern Türk Mutfağı

Modern Türk Mutfağı Atölyesi ile geleneksel lezzetlere modern dokunuşlarla tat katıyoruz. Anadolu Mutfağının eşsiz lezzetlerine bizimle birlikte tat katın.

DETAYLAR...

Yeni Başlayanlar İçin Kahve

Kahve gelenekleri ve demleme teknikleri ile kahve atölyemiz, hatırı kalanlar için yeniden açılıyor. Kahveye dair pek çok şey öğreneceğiniz bu atölyeyi kaçırmayın!

DETAYLAR...

Meksika Mutfağından

En renkli mutfaklardan birine konuk oluyoruz. Taco’dan enchiladas’a daha pek çok lezzeti tatmak için Meksika Mutfağı Atölyesi’ni kaçırmayın!

DETAYLAR...

Yeni Yıla Tat Katanlar

Yılın son günlerini tatlı yiyip tatlı konuşarak geçirmek isteyenlere özel Gastronometro Yılbaşı Tatlıları workshop’unu kaçırma! Biletler için sayfamızı ziyaret edin.

DETAYLAR...

Yılbaşı Yemekleri

Balkabağı Çorbasından Antep Fıstıklı Hindi Sarma’ya kadar pek çok lezzeti denemek isteyenler için Yılbaşı Yemekleri Atölyemize yerinizi ayırtın!

DETAYLAR...

Fransız Yemekleri

Gastronometro’da, gastronomi dünyasının kült mutfağına kapı aralıyoruz. Fransız mutfağının vazgeçilmez tatlarını Gastronometro’da deneyimlemek için yerini ayırtın.

DETAYLAR...

İlham Veren Mutfak Teknikleri 2

Mousse pasta yapımından havyar yapımına kadar pek çok tekniği görüp öğrenebileceğiniz İlham Veren Mutfak Teknikleri workshopunu kaçırmayın.

DETAYLAR...

Deniz Ürünleri

Gastronometro Deniz Ürünleri Atölyesi, somondan karidese gizli kalmış reçetelerin sayfalarını aralıyor. Etkinliğimizin detaylarını öğrenmek için sayfayı inceleyin.

DETAYLAR...

Artizan Ekmek 2

Temel ekmek mayalandırma tekniğinden glutensiz ekmek yapmaya kadar pek çok şey öğreneceğiniz artizan ekmek etkinliğimiz için biletler tükenmeden yerinizi ayırın.

DETAYLAR...

İlham Veren Pastacılık Teknikleri 2

Gastronometro İlham Veren Pastacılık workshopu ile hayal gücünüzün sınırlarını mutfağınızda büyüteceksiniz. Etkinlik için biletler tükenmeden yerinizi alın.

DETAYLAR...

İtalyan Yemekleri

Mutfağınızı gurme bir İtalyan Mutfağına çevirmek için Gastronometro İtalyan Yemekleri Atölyesini kaçırmayın! Detaylı bilgi ve bilet için sayfamızı ziyaret edin.

DETAYLAR...

Çikolata

Gastronometro ile çikolata yolculuğuna çıkmaya hazır olun. Çikolata Yapım Teknikleri Atölyesi için biletler tükenmeden yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Sous Vide 2

Sabit derecede pişirme tekniği Sous Vide atölyesi ile evinizin mutfağında şimdi gurme lezzetler zamanı! Etkinlik için hemen yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Sonbahar Pastaları

Pasta yapım teknikleri sonbaharın eşsiz güzellikteki meyveleri ile taçlanıyor. Gastronometro’ nun özel Sonbahar Pastaları etkinliğini kaçırmayın!

DETAYLAR...

Bocuse d'Or Basın Yemeği

Bocuse d'Or Basın Yemeği

DETAYLAR...

İlham Veren Pastane Teknikleri

İçinizdeki sanatçıyı ortaya çıkarmanın tam vakti! Gastronometro İlham Veren Pastane Teknikleri içinizdeki sanatçıyı ortaya çıkaracak. Etkinlik için yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Andre Wolff Gastronometro'da!

Gastronometro birbirinden başarılı şefleri ağırlamaya devam ediyor. Alman Şef Andre Wolf'un Gastronometro ziyaretini kaçırmamak için bizi takip edin.

DETAYLAR...

İlham Veren Mutfak Teknikleri

Dünya mutfaklarındaki trend teknikler, damaklarda iz bırakan reçeteler İlham Veren Mutfak Teknikleri workshopunda sizi bekliyor. Etkinlik için yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Artizan Ekmek

Klasik Fransız hamur yapım tekniği ve mini s baget yapımı gibi bilgilerle donanacağınız artizan ekmek etkinliğimiz için biletler tükenmeden yerinizi hemen ayırın!

DETAYLAR...

Gastronometro Sirha İstanbul'da!

Sirha İstanbul 2017 etkinliği tüm görkemiyle start verdi! Şeflerimizin bu özel etkinliğe nasıl hazırladığını görmek için websitemizi ziyaret edin.

DETAYLAR...

Michelin yıldızlı Chef Thibault Sombardier Gastronometro'da!

Michelin yıldızlı Şef Sombardier ile mutfağa girmeye hazır olun! Sombardier’in mutfağında lezzet yolculuğuna çıkmak için ön kaydınızı yaptırın.

DETAYLAR...

İstanbul Kahve Festivali

Sabırsızlıkla beklediğimiz İstanbul Kahve Festivali’nde biz de Gastronometro mutfağına özel lezzetlerle Rioba standında yerimizi aldık.

DETAYLAR...

Christian Le Squer yeniden bizimleydi!

Le Squer Gastronometro’da. Le Squer eşsiz demosunda bizleri mutfağına davet etti! Etkinliğin detaylarını incelemek için sayfamızı ziyaret edin.

DETAYLAR...

Sizleri Kahvaltıya Davet Ediyoruz!

Kahvaltının mutlulukla ilgisi olduğunu biz de düşünüyoruz! Ve sizi Nilhan Aras’la Perşembe Kahvaltılarına davet ediyoruz. Yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Vedat Milor Gastronometro'da!

Gastronometro misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu haftanın konuğu ise Vedat Milor oldu.

DETAYLAR...

Yusuf Gülyiyen, Chaine des Rotisseurs şampiyonu!

Gastronomi sektörünün en prestijli yarışmalarından “Chaine des Rotisseurs Young Commis Yarışması”ndan Yusuf Gülyiyen şampiyonlukla çıktı!

DETAYLAR...

Christian Le Squer

Dünyaca ünlü, 3 Michelin yıldızlı Fransız şef Christian Le Squer Gastronometro’da! Gastronomi trendleri hakkında bilgi edinmek için etkinliğimizi kaçırma.

DETAYLAR...

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Eğitmen Şef Vedat Demir moderatörlüğünde Metro'nun kadın çalışanlarıyla birlikte gerçekleştirilen Kadınlar Günü kutlamasına göz atmak için websitesini ziyaret edin.

DETAYLAR...

Marie Haspeslagh

Gastronomi dünyasını farklı bir boyuta taşıyan foodpairing yaklaşımını konuğumuz Marie Haspeslagh ile keşfediyoruz. Etkinliğimiz için ön kayıt yaptırın.

DETAYLAR...

Brand Sears / Food Trends

Brandseers ve The Future Laboratory işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz yiyecek içecek dünyasının trendlerini keşfettiğimiz etkinliğimiz için websitemizi ziyaret edin.

DETAYLAR...