Bölümlerimiz

HORECA Stüdyo

Temel mutfak eğitimlerinin gerçekleştiği bu alan, 14 kişilik kapasiteye sahip. U düzenli tasarımı sayesinde eğitim süresince hazırlanan ürünlerin orta alandaki yemek masasında tadımı yapılabiliyor. Bu sınıfta ayrıca tavana gömülü özel bir davlumbaz yer alıyor.

Pasta ve Ekmekçilik Stüdyosu

Temel pastacılık eğitimlerinin verildiği alan, 10 kişilik kapasiteye sahip. Diğer tüm mutfaklarda olduğu gibi burada da son teknoloji ekipmanlar kullanılıyor. Her bir katılımcı için geniş bir mermer çalışma alanı bulunuyor.

Ürün Geliştirme Mutfağı

Özel bir yemek salonuna sahip olan Ürün Geliştirme Mutfağı, birçok ürün grubu üzerine geliştirme, deneme ve tadım çalışmalarının yanı sıra fotoğraf ve video çekimi gibi aktivitelere de ev sahipliği yapıyor.

Master Chef Konferans Salonu

Tiyatro ve banket düzeninde kullanılabilen konferans salonunda, 32 kişilik özel bir loca da bulunuyor. Ulusal ve uluslararası atölye çalışmaları için tasarlanan mutfakta, son teknolojiyle donatılmış termoblok pişirme ünitesi kullanılıyor. Salonda bulunan özel projeksiyon sistemi sayesinde film gösterimleri gibi aktiviteler de gerçekleştirilebiliyor.

Bar ve Barista Stüdyosu

Toplantı salonu olarak da kullanılabilen bu alanda, özel bar ve barista eğitimleri için profesyonel ekipmanlar yer alıyor. Bireysel olarak kullanılabilen kahve makineleri sayesinde aynı anda üç kişi çalışma yapabiliyor.

Gastronometro Lounge

Sponsorlara özel bu alan toplantıların yanı sıra sponsorların tercihlerine bağlı olarak farklı etkinlikler için kullanılabiliyor.

Gastronometro Mahzen

Türkiye'nin ve dünyanın farklı bölgelerinden getirilen yüzlerce seçkin şaraptan oluşan mahzende, ulusal ve uluslararası şarap uzmanlarıyla özel tadım aktiviteleri ve eğitimler düzenleniyor.

Karşılama Salonu

7 metre yüksekliğinde bir tavana sahip olan ve kış bahçesine açılan bu ferah lobide, mini fuarlar, kokteyller ve seminerler düzenlenebiliyor. Self servis çay ve kahve alanından içeceklerinizi alıp terasta oturabilir veya dünyanın dört bir yanından gastronomi yayınlarının yer aldığı kütüphanede okuma keyfi yapabilirsiniz. Kütüphanemizde, yerel mutfaklardan dünya mutfaklarına; güncel yayınlardan akademik kaynaklara uzanan geniş bir yelpazede yeme-içmeyle ilgili çok sayıda yayın yer alıyor.