Atölyeler

Artizan Ekmek 2

Temel ekmek mayalandırma tekniğinden glutensiz ekmek yapmaya kadar pek çok şey öğreneceğiniz artizan ekmek etkinliğimiz için biletler tükenmeden yerinizi ayırın.

DETAYLAR...

Basque Culinary Center Semineri

Ünü sınırları aşan mutfak okulu Basque Culinary Center ile 20-25 Ocak’ta Gastronometro’da buluşuyoruz. Bu fırsatı kaçırmayın!

DETAYLAR...

Bir Dem Hikayesi: Çay

Gastronometro sizi tarihten günümüze sofraların vazgeçilmezi çay ile büyülü bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Etkinliğimiz için biletler tükenmeden yerinizi ayırtın!

DETAYLAR...

Bir Vegan Gurme

Bir Vegan Gurme atölyesi ile Gastronometro sizi modern dokunuşlarla tanıdık lezzetlere imza etmeye davet ediyor. Vegan Atölye için hemen yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Çikolata

Gastronometro ile çikolata yolculuğuna çıkmaya hazır olun. Çikolata Yapım Teknikleri Atölyesi için biletler tükenmeden yerinizi ayırtın.

DETAYLAR...

Deniz Ürünleri

Gastronometro Deniz Ürünleri Atölyesi, somondan karidese gizli kalmış reçetelerin sayfalarını aralıyor. Etkinliğimizin detaylarını öğrenmek için sayfayı inceleyin.

DETAYLAR...

Fransız Yemekleri

Gastronometro’da, gastronomi dünyasının kült mutfağına kapı aralıyoruz. Fransız mutfağının vazgeçilmez tatlarını Gastronometro’da deneyimlemek için yerini ayırtın.

DETAYLAR...

İlham Veren Mutfak Teknikleri 2

Mousse pasta yapımından havyar yapımına kadar pek çok tekniği görüp öğrenebileceğiniz İlham Veren Mutfak Teknikleri workshopunu kaçırmayın.

DETAYLAR...

İlham Veren Pastacılık Teknikleri 2

Gastronometro İlham Veren Pastacılık workshopu ile hayal gücünüzün sınırlarını mutfağınızda büyüteceksiniz. Etkinlik için biletler tükenmeden yerinizi alın.

DETAYLAR...

İtalyan Yemekleri

Mutfağınızı gurme bir İtalyan Mutfağına çevirmek için Gastronometro İtalyan Yemekleri Atölyesini kaçırmayın! Detaylı bilgi ve bilet için sayfamızı ziyaret edin.

DETAYLAR...