Yeni Normalin Restoran Uygulamaları

Ağustos Ayı Menü Önerimiz

Ağustos ayında esnaf lokantaları, et ve balık lokantaları, brasserie, kantin ve catering için hazırladığımız menü önerilerini ve reçeteleri inceleyin.

DETAYLAR...

Ekim Ayı Menü Önerimiz

Ekim ayında esnaf lokantaları, et ve balık lokantaları, brasserie, kantin ve catering için hazırladığımız menü önerilerini ve reçeteleri inceleyin.

DETAYLAR...

Eylül Ayı Menü Önerimiz

Eylül ayında esnaf lokantaları, et ve balık lokantaları, brasserie, kantin ve catering için hazırladığımız menü önerilerini ve reçeteleri inceleyin.

DETAYLAR...

Haziran Ayı Menü Önerimiz

Haziran ayında esnaf lokantaları, et ve balık lokantaları, brasserie, kantin ve catering için hazırladığımız menü önerilerini ve reçeteleri inceleyin.

DETAYLAR...

Temmuz Ayı Menü Önerimiz

Temmuz ayında esnaf lokantaları, et ve balık lokantaları, brasserie, kantin ve catering için hazırladığımız menü önerilerini ve reçeteleri inceleyin.

DETAYLAR...

Sefer Tası

Yenilikçi yorumlarla hazırlanmış 'sefer tası' menülerine ulaşmak için tıklayın.

DETAYLAR...

İşletmeniz İçin Tek Kullanımlık Gel-Al ve Paket Servis Çözümleri

Pandemide evlerine dönmüş müşterilerinize ürünlerinizi kolaylıkla ve güvenli bir şekilde nasıl ulaştırabileceğinizi düşünüyorsanız yazımızı inceleyin.

DETAYLAR...

İşletmenizi Paket Servise Hazırlamanın 5 Adımı

Off-premise, yani işletme dışı yemek yemek gittikçe yaygınlaşan bir servis şekli. İşletmenizi paket servise hazırlamanın 5 adımını öğrenmek için göz atın.

DETAYLAR...

Paket Servise Yönelik Yemek Kitleri Oluşturmanın Püf Noktaları

Paket servise özel yemek kitleri oluşturmanın püf noktaları, zorlu dönemleri müşteri memnuniyetiyle avantaja dönüştürmek ve daha fazlası için göz atın.

DETAYLAR...

Dilistan Shipman: "Menü Değişiklikleri ile Kârlılığı Artırma"

Pandeminin getirdiği mevcut şartlarda, gıda işletmeleri menülerinde değişiklikler yaparak karlılıklarını nasıl farklı yollarla arttırabilir inceleyin.

DETAYLAR...

Anthony Betts: "Covid-19 Sonrasi Yeni Bir Restoran İşletme Modeli"

Pandemi sonrası yeni restoran işletme modelleri, al-götür, paket servisler, dijitalleşmeyle kalkan sosyal mesafe ve bunlar üzerine öneriler için göz atın.

DETAYLAR...

Rıza Belenkaya: "Covid-19 Sürecinde Menü Mühendisliği"

Yeni dönemde işletmeler için menü mühendisliği nasıl olmalı? Menülerde talep edilecek ürün ve yemek gruplarının listelendiği yazımızı okumak için sayfamızı inceleyin.

DETAYLAR...

Esra Acar Koç: "Yeni Normal Menü Fikirleri"

Yeni normalde işletmeler menü içeriklerini nasıl belirlemeli, Yeni Normal Menü Fikirleri başlıklı yazımızı okumak için sayfamıza göz atın.

DETAYLAR...

Samet Uysal: "İçecek Servisindeki Değişiklikler"

Pandemi tüm kuralları değiştirdi.Salgınla birlikte değişime uğrayan içecek servisi konusunu değerlendiren Samet Uysal’ın yazısını okumak için websitemizi ziyaret edin.

DETAYLAR...

Samet Uysal: "İçecek Saklama ve Depolama Süreçleri"

İçecek Uzmanı Samet Uysal, Pandemide İçecek Saklama ve Depolama Süreçlerini anlattığı yazımızı okumak için websitemizi inceleyin.

DETAYLAR...